tm-avgust@ukr.net +38 (068) 064-71-78 61017, Украина, г. Харьков, ул. Лозовская 5 61017, Україна, м. Харків, вул. Лозівська 5 61017, Ukraine, Kharkov, st. Lozovskaya 5

Про компанію

ТМ АВГУСТ — український виробник широкого асортименту харчових інгредієнтів для кондитерської, хлібопекарської, молочної промисловості та виробництва морозива. Компанія була заснована в 1998 році як підприємство європейського зразка для випуску високоякісних інгредієнтів для харчової промисловості. На сьогоднішній день це сучасне високотехнологічне виробництво оснащене новітнім обладнанням кращих європейських стандартів.

Спеціалісти ТМ АВГУСТ досягли стабільно високої якості виробництва, що підтверджується успішною сертифікацією НАССР у відповідності з вимогами ISO 22000:2007 в 2013 році. Асортимент інгредієнтів включає в себе більше 80 продуктів в дев’яти основних группах: кондитерські глазурі, начинки, наповнювачі фруктові та молоковмісні, згущене молоко, декогелі та інші. Підприємство являється признаним лідером у виробництві високоякісних термостабільних наповнювачів для хлібопекарної та кондитерської промисловості. Компанія активно вдосконалює лінійку своїх продуктів, рухаючись у напрямку екологічно чистих та безпечних продуктів.

АВГУСТ — це динамічне підприємство, що швидко розвивається і цінністю якого, є турбота про клієнта. Ми пропонуємо повний комплекс послуг по супроводу наших клієнтів, починаючи з технологічної підтримки і впровадження на виробництві, та закінчуючи індивідуальними розробками під специфічні потреби виробничих споживачів. На етапі впровадження ми безкоштовно надамо зразки продукції для лабораторного тестування, а наші спеціалісти допоможуть відпрацювати рецептури та запустити масове виробництво. Вся продукція, що випускається, підтримується повним пакетом супровідних документів у відповідністю із законодавством України.