tm-avgust@ukr.net +38 (068) 064-71-78 61017, Украина, г. Харьков, ул. Лозовская 5 61017, Україна, м. Харків, вул. Лозівська 5 61017, Ukraine, Kharkov, st. Lozovskaya 5

Покращена рецептура гелевих термостабільних наповнювачів

Хочемо звернути увагу технологів хлібобулочних і кондитерських виробництв на наші наповнювачі фруктові гелеві термостабільні з ароматом. Ми вдосконалили структуру цих начинок: зробили її м'якою, не "гумової". Тепер вони бездоганно термостабільним і витримують температуру пропікання понад 230 ° С з витримкою більше 20 хвилин. Після пропікання зберігається м'якість начинки, а в відкритому вигляді вона набуває дзеркальність.

Завдяки своїй структурі з начинкою дуже легко працювати. Її можна дозувати вручну і на автоматичних дозуючих пристроях. Використовувати як до, так і після пропікання.

Йдучи на зустріч побажанням клієнтів, які звикли працювати з колишньою консистенцією групи наповнювачів фруктові гелеві термостабільні з ароматом і використовують їх в якості начинки у виробах після пропікання, ми пропонуємо нову групу: наповнювачі гелеві нетермостабільние з ароматом. Ці начинки мають щільну гелеву структуру, але в той же час, добре дозуються механічно.