tm-avgust@ukr.net +38 (068) 064-71-78 61017, Украина, г. Харьков, ул. Лозовская 5 61017, Україна, м. Харків, вул. Лозівська 5 61017, Ukraine, Kharkov, st. Lozovskaya 5

Наповнювач термостабільний смако-ароматичний «Халва»

Всім відомо, що східні солодощі здавна привертали ласунів. Халву люблять дорослі і діти. Найпоширенішою на ринку є класична соняшникова халва. Знаючи смак халви і поєднання її з випічкою, ми вирішили створити продукт, який здивує та порадує фахівців кондитерського і хлібобулочного напрямку.

Грамотний кондитер розуміє, що з традиційної халвою важко працювати, тому як вона крихкої, що не пластична, що немало важливо при підготовці тесту з начинкою до випічки. Ми пропонуємо термостабільну начинку, яка має прекрасні робочі характеристики. У неї м'яка пластична консистенція, дивовижний класичний смак соняшникової халви і тонкий аромат ванілі.
Схожість за зовнішнім виглядом і смаковими відчуттями нашого наповнювача з традиційною халвою дає всі шанси технологам на створення шедеврів у виробництві кондитерських і хлібобулочних виробів.
Наповнювач термостабільний смако-ароматичний «Халва» - унікальний продукт, аналога якому на ринку України ще немає! Особливістю нашої начинки є натуральний смак, який створений завдяки значній кількості соняшникового насіння в складі продукту.